Nasze sukcesy / A jednak... "Pisać każdy może"

Zuzia Krawiec z klasy V a i Natalka Szymańska z klasy VII b  zdobyły nagrody w konkursie  dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z powiatu rzeszowskiego pod honorowym patronatem Polskiego Radia Rzeszów „Pisać każdy może...” (VI edycja)  organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 w Rzeszowie. Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu odbyło  się 4 maja (czwartek) o godz. 10.00 w Sali Koncertowej im. Tadeusza Nalepy w rozgłośni Polskiego Radia Rzeszów. Serdecznie gratulujemy.
mgr Beata Kucharzyk