Stowarzyszenie przyjaciół SP8

Uwaga

Informujemy, że z dniem 4.11.2022 r. zaprzestaje funkcjonowanie Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8. Wszystkim członkom i przyjaciołom Stowarzyszenie dziękujemy za włożony trud i zaangażowanie.

1. Adres
    Antoniego Kopaczewskiego 2,35-225 Rzeszów
  1. REGON
  1. NIP
  1. NR RACHUNKU BANKOWEGO
    07 1140 2004 0000 3002 7942 4548 (mBank)
  1. SUGEROWANY TYTUŁ PRZELEWU
    Na cele regulaminowe Stowarzyszenia
    • W tytule przelewu możecie Państwo zaznaczyć, na jaki cel statutowy ma zostać przeznaczona darowizna.
  1. CELE STOWARZYSZENIA
  • wspieranie Szkoły Podstawowej nr 8 w Rzeszowie w bieżącym funkcjonowaniu, organizowaniu imprez kulturalnych, zajęć edukacyjnych dla uczniów i rodziców, pozyskiwaniu środków na zakup materiałów edukacyjnych oraz wyposażenia niezbędnego do prowadzenia zajęć dydaktycznych i edukacyjnych;
  • wspieranie integracji środowiska lokalnego, w tym uczniów, rodziców, nauczycieli;
  • promowanie rozwoju świadomości obywatelskiej i kulturalnej;
  • działalność na rzecz społeczności lokalnej
  • pobudzanie środowiska lokalnego do działania na rzecz współpracy ze szkołą i wspierania realizacji jej zadań edukacyjnych i wychowawczych
  • kształtowanie postaw prokulturalnych i prospołecznych wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych
  • stwarzanie możliwości wszechstronnego rozwoju dzieci, młodzieży i osób dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnością

7. ZARZĄD STOWARZYSZENIA
           Prezes: Barbara SABIK
           Wiceprezes: Anna KWIATKOWSKA
           Skarbnik: Sebastian BILWIN

8. Jesteśmy na FACEBOOK >>>

Wesprzyj Naszą działalność:

Zapraszamy do wspierania działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8 w Rzeszowie. Każda wpłata przekazywana przez Państwa zostanie przeznaczona na realizację celów statutowych naszego Stowarzyszenia, przyjęliśmy zasadę 80% wpłat wraca do klasy a 20% jest przeznaczona na dzieci w szkole. Nie działamy dla zysku. Członkowie Stowarzyszenia poświęcają swój czas i umiejętności dla działalności szkolnej i społecznej.

Ogólna informacja na temat Stowarzyszenia

• Data aktualizacji: 2024-03-27 17:38