Wydarzenia / Dzień Otwarty SP 8 - 2024 r.

Tegoroczny Dzień Otwarty w naszej szkole przeszedł już do historii. 29 lutego 2024 r. na naszych gości czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek przygotowanych w poszczególnych salach. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, zajrzeć do różnych sal lekcyjnych, gdzie czekali na nich nauczyciele. Były zabawy językowe, lekcje z tablicą interaktywną, zajęcia z robotyki i programowania, drukarka 3D, eksperymenty chemiczne i fizyczne, praca z długopisem 3D, warsztaty z rękodzieła, origami oraz przeróżne gry dla najmłodszych. Odwiedzający mogli również obejrzeć występ zespołu tańca nowoczesnego T8, rozgrywki sportowe oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy na fantomie.

Mamy nadzieję, że wywarliśmy na naszych gościach pozytywne wrażenie. Być może już we wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną, ośmioletnią przygodę edukacyjną w Szkole Podstawowej nr 8.

• Data aktualizacji: 2024-04-29 07:52