Aktualności / Akcja "MŁODSI STARSZYM"

"We wtorek, 19 marca br. rozpoczęła się w naszej szkole akcja "MŁODSI STARSZYM", polegająca na przygotowaniu paczek żywnościowych dla potrzebujących rodzin, zamieszkujących na terenie Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie. Potrzebne są długoterminowe artykuły żywnościowe (np. makaron, ryż, kasza, cukier, mąka, konserwy, słodycze, kawa, herbata, dżemy, płatki śniadaniowe itp.) a także środki czystości (np. płyn do mycia naczyń, płyn do prania, proszek do prania, mydło w płynie, odświeżacze powietrza, itp.) Akcja potrwa do wtorku, 26 marca br. Potrzebne produkty dzieci będą mogły przynosić do szkoły i przekazywać wychowawcom. Za udział w tej akcji można zdobyć punkty z wolontariatu (klasy od 4-8) ,punkty z zachowania, a przede wszystkim okazać dobre serce. W imieniu wszystkich potrzebujących, gorąco prosimy o zaangażowanie się w akcję.
Z wyrazami wdzięczności, P. Maria Jerzak (opiekun Szkolnego Koła Caritas), P. Katarzyna Kenar (opiekun Wolontariatu) oraz ks. Kamil Sowa (asystent kościelny Szkolnego Koła Caritas)."

• Data aktualizacji: 2024-04-28 20:06