Konkursy / WYNIKI KONKURSU "SUPER FOTKA Z WAKACJI"

WYNIKI KONKURSU „SUPER FOTKA Z WAKACJI”

W ramach działalności Małego Samorządu Uczniowskiego rozstrzygnięto konkurs  plastyczno-literacki

„Super fotka z wakacji”. W konkursie mogli brać udział uczniowie klas drugich i trzecich, którzy wykonali pracę plastyczną wraz z opisem swoich wakacji. Przy ocenie wzięto pod uwagę trafny wybór zdjęć oraz oryginalne, często humorystyczne podpisy. Wszystkie prace wyeksponowano w holu szkoły tak, by każdy mógł podziwiać wspomnienia naszych najmłodszych uczniów. Nagrody oraz dyplomy dla zwycięzców wręczyła pani wicedyrektor Ewa Hus-Bednarska oraz opiekun MSU pani Paulina Piechota.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsca:

Jakub Bomba 2a

Bartosz Wójcik 3b

Oliwia Polańska 2a

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do konkursu za rok!

Mały Samorząd Uczniowski

mgr Paulina Piechota