Konkursy / KONKURS- "SUPER FOTKA Z WAKACJI"

KONKURS- „SUPER FOTKA Z WAKACJI”

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów klas II i III do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-literackim pt. „Super fotka z wakacji”. Każdy uczeń może zgłosić do konkursu jedną pracę. Praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz klasą wykonawcy.

Komisja konkursowa w ocenie będzie brała pod uwagę:

• pomysłowość,
  • samodzielność pracy,
  • estetykę,
  • poprawność literacką,

Celem konkursu jest:

• rozwijanie wyobraźni twórczej,
  • doskonalenie sprawności manualnych,
  • wymiana doświadczeń,
  • rozwijanie pasji literackiej.

Ostateczny termin składania prac- 28 września 2023 r.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Mały Samorząd Szkolny

mgr Paulina Piechota